Karolína Krejčová

Karolína Krejčová

Narodila jsem se v Praze. Studium herectví na Pražské konzervatoři jsem završila absolutoriem roku 2013 a v divadle Minaret mám to potěšení hrát už od roku 2009; získala jsem tímto příležitost se vůbec poprvé postavit před „skutečné“ publikum a dodnes je to pro mě nenahraditelná zkušenost. 

 

Kromě divadla se také intenzivně věnuji tanci, zpěvu, ráda hraji na klavír, bicí a příležitostně šermuji. Tanci se věnuji od svých pěti let a seznámila jsem se od té doby s řadou tanečních stylů – zejména s jazzovým, moderním a současným tancem, ale mám zkušenosti také se swingem, stepem, lidovým tancem, flamencem, baletem, pantomimou, video dance, latinou… Tanec mě zkrátka baví a zkouším pořád něco nového.

 

Momentálně hostuji v divadle Palace v komedii « Jo, není to jednoduché » a na své si přijdu i coby členka company muzikálu Mamma Mia !, který se od prosince 2014 hraje v Kongresovém centru v Praze.

 

Baví mě propojování rozličných uměleckých žánrů, komunikace herce s divákem a také studium cizích jazyků, hlavně francouzštiny a angličtiny. A k tomu nezbytná životní přísada: smysl pro humor!

 

E-mail: ovisaries@seznam.cz