Eliška Srnská

Eliška Srnská

Tak dlouho mě jako malou maminka brávala do divadla, až mi role diváka začala být málo. Odvedla mě tedy do divadla Radar, kde už jsem zůstala. Díky Radaru mám možnost účinkovat v několika představeních, a tak se každé léto místo na plážích sluním na nádvořích Křivoklátu, Třeboně, Týna nad Vltavou, Libochovic a jiných krásným míst. Také se podílím na projektu pod taktovkou Kateřiny Volánkové v souboru Diverzanti, kde se máme možnost věnovat méně obvyklým, ale o to víc důležitým tématům.

Kromě divadla se také věnuji hře na housle, ale zároveň ve mně dříme i sportovní duch, věnuji se plážovému volejbalu a hlavně curlingu, ve kterém už několik let reprezentuji naši republiku a také se zúčastnila zimních olympijských her vysokoškolských studentů. Společně s gymnastikou se snažím objevovat i jiné taneční styly, nejraději však v rytmu swingu.

Když mám volněji, věnuji se dětem – na jaře jezdíme na školy v přírodě, v létě na divadelně zaměřené příměstské tábory s divadlem Studio Dva a než začne divadelní sezóna, tak jsem v roli instruktora adaptačních kurzů.

Všechno dohromady tvoří úžasně pestrý život a proto mě každý nový den hrozně baví! ????