Karolína Krejčová

Karolína Krejčová

Narodila jsem se v Praze. Studium herectví na Pražské konzervatoři jsem završila absolutoriem roku 2013 a v divadle Minaret mám to potěšení hrát už od roku 2009; získala jsem tímto příležitost se vůbec poprvé postavit před „skutečné“ publikum a dodnes je to pro mě nenahraditelná zkušenost. 

 

Kromě divadla se také intenzivně věnuji tanci, zpěvu, ráda hraji na klavír, bicí a příležitostně šermuji. Tanci se věnuji od svých pěti let a seznámila jsem se od té doby s řadou tanečních stylů – zejména s jazzovým, moderním a současným tancem, ale mám zkušenosti také se swingem, stepem, lidovým tancem, flamencem, baletem, pantomimou, video dance, latinou… Tanec mě zkrátka baví a zkouším pořád něco nového.

 

Momentálně hostuji v divadle Palace v komedii « Jo, není to jednoduché » a na své si přijdu i coby členka company muzikálu Mamma Mia !, který se od prosince 2014 hraje v Kongresovém centru v Praze.

 

Baví mě propojování rozličných uměleckých žánrů, komunikace herce s divákem a také studium cizích jazyků, hlavně francouzštiny a angličtiny. A k tomu nezbytná životní přísada: smysl pro humor!

 

E-mail: ovisaries@seznam.cz

Herečky

Veronika Koloušková
Karolína Krejčová
Eva Miškovič
Eva Radilová
Renata Nechutová
Marie Majkusová
Nikola Valová
Dáša Kouřilová
Magdalena Duřtová
Eliška Srnská
Taťána Krchovová
Pavlína Karpeles

Hereci

Martin Hejný
Ondřej Brejcha
Milan Ligač
Luděk Jiřík
Radim Jíra
Luděk Kanda
Radek Valenta
Marek Lambora
Petr Prokeš
Ivo Theimer
Ondřej Běhan